Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Azok az egyetemek, ahol van...

2105as kérdése:

Azok az egyetemek, ahol van Villamosmérnöki kar ott írnátok egy rangsort?

Figyelt kérdés
Rangsor alatt azt értem, hogy színvonal,diák vélemény,stb.,hogy mégis milyenek. Én nem talátam neten ilyet.
2016. jan. 7. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz tanulni. A szakma csúcsai egyértelműen a BME-VIK és a kandó. A BME-n van lehetőség elvontabb tudományos munkára is, az OE ipari felhasználási lehetőségekkel foglalkozik inkább.

Mondjuk van EÜ mérnök mester mindkét egyetemen, de OE-st még nem láttam a SOTE-vel közös TDK-n.

2016. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem az egyik ismerősöm most végzett az óbudain, elég durva a nettó pályakezdő fizetése. ismerőseim közül aki villamosmérnöknek tanul, mind az óbudaira jár, de én magam nem ott tanulok, tehát ennél többet nem tudok erről mondani. :(
2016. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A miskolci ME-GÉIK egyetem Villamosmérnöki kara milyen színvonalú és mennyire nehéz ott a matek?
2016. jan. 7. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:

BME

OE

2016. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!