Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok ajánlani közepesen...

Tudnátok ajánlani közepesen erős főiskolát/egyetemet? (turizmus vendéglátás szakot néztem)

Figyelt kérdés
Igazából bármilyen véleményre kiváncsi lennék ezzel kapcsolatban.Én eddig a BGF-et Szent István Egyetemet néztem ,nem akarok erősbe de könnyűbe se menni szóval egy átlagos,jó iskolát keresnék.:)
2016. jan. 11. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen a szakon nincs olyan, hogy nehéz vagy erős. A turizmus vendéglátás szak nem atomfizika, nem ógörög nyelvészet, nem evolúciógenetika, de még csak nem is általános orvos szak. Sok helyen gagyi-képzés és néhány helyen komolyan vehető (mert legalább az oktatók komolyan veszik). A SZIE például jó ebben, mindkét képzési helyszínen, de csodát ne várj.
2016. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de a kérdésemet értelmezted?

Azt kértem hoy ajánljatok iskolát ,ahol van ilyen szak és jól taníntják,több specializáció lehetőség van stb nem pedig azt hogy ki oktass hogy ez milyen szak és milyen messze van egy atomfizikától.:)

2016. febr. 4. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van az elsőnek ez a szak mindenhol a könnyű kategóriába esik, mindegy hol tanulod. SZIE és BGE is jó hely, de nem sokkal könnyebb mint egy BCE, vagy nehezebb mint egy vidéki egyetem. Alapból nagyon sok a tölteléktárgy itt, 1-2 húzósabb tárgy van csak és hát eléggé lenézett gazdasági szak (nem is értem hogyan lehet az itt végzetteket közgazdásznak nevezni mikor nagyon minimális gazdasági tudásra tesznek szert). Sajnos ez egy büfészak, sokan be fognak szólni érte.
2016. febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Latszik hogy mennyire nemtudtok errol semmit nem ilyen ertelmetlem valaszokra vagyok kivancsi.Turizmus vendeglatas szakon elso harom felev csak matek,statisztika,mikro-makrookonomia,penzugy szamvitel,vallalati gazdasagtan stb. Ugyan azt tanuljak a kereskedelem marketingesek,penzugy szamvitelesek,emberi eroforrasosok es ezutam kezdodik el minden szaknak a sajat igazi targyai. Büfészak?? Ezt altalaban a nagykepu emberek mondjak ra,igen is el lehet ezzel helyezkedni,a turizmus egy dinamikusan fejlodo resz.
2016. febr. 5. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!