Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot ajánlanátok...

Milyen szakot ajánlanátok nekem? És hol? (Debrecen, Miskolc esetleg Pécs jöhet szóba. )

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a politika,a külföld,angolból már a létező összes papírom megvan,vizsgák,emelt érettségi minden,illetve imádom a humán tárgyakat..eddig 5évesen tanultam egészségügyet és 4 nyelvet,egyetemre szeretnék menni lehetőleg ami diplomát vagy végzettséget ad.

2016. jan. 12. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"egyetemre szeretnék menni lehetőleg ami diplomát vagy végzettséget ad."


Öööö......erre mit lehet írni? Az egyetem definíció szerint diplomát ad. Mi az hogy "vagy végzettséget ad"?

2016. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egyetemre mész, az diplomát ad. A felsőfokú szakképzés bár "csak" szakmát ad, attól függetlenül, hogy helyileg az egyetemen zajlik az oktatás, nem számít egyetemi képzésnek. Amúgy ezek alapján társadalomtudományok... politológia, nemzetközi tanulmányok stb. Ha van egy kis érzéked a matekhoz, valamilyen gazdasági szak.
2016. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!