Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik mérnöki szakmákkal...

Melyik mérnöki szakmákkal lehet havi 1 milliót keresni? (legalább)

Figyelt kérdés
Tudom,magasra tettem a mércét,de szerintem ha már halálra tanulom magam,matekszakos gimiben,aztán megyek műszaki egyetemre,ott is beleadok mindent,akkor fizessenek már meg normálisan,ehhez viszont egy jó választás kéne,de légyszíves olyan írjon,aki ért is hozzá és konkrétan tudja is hogy megy ez,legjobb az lenne,ha mérnök válaszolna,de azért gondolom ez túl nagy kérés:)
2016. jan. 13. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Akármelyiket is választod, ha nem valamilyen fejlesztőmérnök vagy, akkor ez a határ elérhetetlen.
2016. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Svájcban , Németországban , Ausztiában biztosan megkapnál ennyi pénzt sőt többet is na de Magyarországon ? Itthon a Mechatronikai mérnökök keresnek a legjobban egy kezdő fizetése 310-ezer ft bruttót kap ... Tanulj nyelveeket is aztán irány külföld !
2016. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itthon sok év munka és speciális tudás, valamint szerencse kell ehhez a szinthez.

Talán villamosmérnökként v. mérnökinfósként van rá a legnagyobb esélyed.

De csak a pénz miatt ne csináld.

2016. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itthon ez lehetetlen. Maximum ha vezető pozícióba kerülsz, de ahhoz nem diploma kell, hanem ész+szerencse+nyalás+kemény munka.


Te nem kicsit magasra tetted a mércét, hanem nincs realitásérzéked.

2016. jan. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!