Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki a Teleki Blanka gimibe...

Aki a Teleki Blanka gimibe jár, vagy járt (Bp. ), tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok, és január végéig le kell adnom a listámat, de ez nem is számít annyira, mert a Telekit mindenféleképpen megjelölöm. Igen, tudom, hogy rengeteg ilyen kérdést tettek már fel a Telekiről, igen, az összeset elolvastam, és igen, még mindig bizonytalan vagyok abban, hogy felvesznek-e, és ha a saját konkrétumaimat adom meg, valószínűleg jobban értékelem, mint más esélylatolgatásait. Az átlagom erős 4,0 - 4,2. Szerintem a szóbeli jól fog sikerülni, a felvételin pedig kb. 75-85 pontra számítok. Ha valaki még a Telekibe szeretne bekerülni, vagy odajár/járt, nagyon nagyra értékelném, és megköszönném, ha privátban írna.

Köszi :D



2016. jan. 14. 14:01
 1/2 anonim válasza:
végzős vagyok, ha így is megfelelek, írj :)
2016. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hali,én is szívesen segítek(10.es vagyok)
2016. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!