Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elte tanitokepzo melllett...

Elte tanitokepzo melllett megoldhato a munka, amibol egy kis alberletet tudok fizetni?

Figyelt kérdés
Nappalin. Megoldhato hogy munkat vallaljak, amibol alberletet tudok fizetni? Koliba nem szeretnek menni.
2016. jan. 14. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nappali mellett nehezen... tanárképzős (nem tanítós) bnőm nappalira jár, eszméletlen béna órarenddel. Bemegy 8-ra, 13-15-ig lyukasóra, aztán min. 6-ig ott van. Ezt úgy tudnád megoldani, ha állandó éjszakai műszakba mennél valahova. Lehet durván hangzik, de nem lehetetlen. Nappalin sem muszáj minden órára bejárni, ill. heti 3-4 napot elég dolgoznod, ha tényleg "csak" az albira kell a pénz. Meg persze célszerű összeállnod egy barátnővel vagy valakivel közös albiba, de ezt gondolom mondani se kell. Én levelezőn vagyok tanítós (nem ELTE), na úgy is megoldható. Persze nehezebb, mint egy nappali, rengeteg tanulás, az anyagot nincs ideje normálisan leadni az előadóknak, viszont a követelmény ugyanaz (együtt vizsgázunk a nappalisokkal). Én az első megoldást javaslom, mert tényleg nem kell annyit szívni, ha bent vagy az órákon. A másodiknak viszont annyi az előnye, hogy szabadabban rendelkezel a munkahelyen kívüli időddel (aminek a legnagyobb része úgyis tanulással telik, de akkoris... könnyebb, ha legalább azt te osztod be magadnak. Szerintem.).
2016. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2016. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!