Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodási és menedzsment...

Gazdálkodási és menedzsment vagy a pénzügy és számviteli szak jobb?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyikre menjek majd. Esetleg aki ilyenre jár elmindaná hogy hogy tetszik neki, esetleg megbánta e, ès milyen nehèz volt bekerülni? Köszönöm:)

2016. jan. 17. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

pénzügy és számvitel. Országos szinten több az elhelyezkedési lehetőség, természetesen intézményfüggő is.

BCE-gazdálkodási menedzsment többet ér, mint a kaposvári pénzügy.

Nehéz bekerülni, főleg állami ösztöndíjas formába. Én nem tudok nyilatkozni, mert évekkel ezelőtt kezdtem a tanulmányaimat 2010 körül még ilyen 396 ponttal is belehetett jutni pénzügyre és gazdálkodási menedzsmentre is. Azt tudom, hogy most nagyon erős érettségik kellenek, illetve a többletpontot kimeríteni amennyire csak lehet.

Sok sikert neked! :)

2016. jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia :) corvinusra járok emberi erőforrások szakra de mindkét szakról tudok nyilatkozni :DD

de szerintem pénzügy számvitel jobb, mert több gyakornoki lehetőség van :) és sokkal jobban koncentrál egy adott területre, a gazmen az nagyon általános tudást ad, utánna egy mesterképzés igen csak ajánlatos


Ha pénzügy-számvitel esetén számvitelre szakosodsz akkor mérlegképes könyvelőit kapsz a diploma mellé.

2016. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!