Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SOS! Hogyan tudok tovább lépni?

SOS! Hogyan tudok tovább lépni?

Figyelt kérdés

Először is most megirtam a felvételit. Nagyon izgultam és elég rosszul állok felvételi miatt. A magyar az 20 a matek az 25 a hozott pontom az jó.(34)

Milesz ha szakiskolába kerülök pedig van bennem tudás.

Szerintetek a raoul wallenberg szakgimnáziumba felvehetnek.



2016. jan. 17. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Ha szakiskolába kerülsz, lerakod utána az érettségit estin és irány az egyetem. Nem kell izgulni!
2016. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyik iskola számítása szerint 34?

Mert van olyan iskola, ami 10 pontnak számolja a jegyeket, e olyan ami 100-nak, meg az egyes iskolák más tárgyakat számítanak, esetleg másképp. De a 34 nem hangzik olyan jól ilyen felvételivel.

A Raoul Wallenberg Szakközépiskola és Szakiskolába nem tudom mennyi pont kell, én csak gimnáziumokat jelöltem meg tavaly.

De ha nem vesznek fel, félévkor van lehetőséged átjelentkezni. Esetleg beiratkozásnál, ha mondjuk valaki mégsem oda ment és van üresedés és pont te vagy az, akit ide tennének és... (szóval erre kicsi az esélyed). Könnyebb iskolán belül átjelentkezni, mint egy másik intézményből.

De ahogy én látom, általában nehezebb átjelentkezéssel egy erősebb iskolába kerülni, mint normál felvételi eljárással.

2016. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hová vettek fel végül?
2016. jún. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!