Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felsőfokú szakképzésről...

Felsőfokú szakképzésről automatikusan tovább lehet lépni hozzákapcsolódó alapképzésre? Például idegennyelvű kommunikátor---> anglisztika? vagy 2év múlva újra kell felvételizni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
elvégzed a 2 évet és utána jelentkezel rá. Vagy az első évet megcsinálod az fsz-en és utána jelentkezel alapszakra és párhuzamosan csinálod a kettőt.
2011. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de úgy értem hogy nem kell olyan felvételi lapot kitölteni mint amit középiskola végén kellett ugye? mer én attól félek, hogy bevezetik, hogy kell egy 6. érettségi tárgy is, és hogy kell-e majd pluszba érettségiznem még... remélem érthető ahogy leírtam:$xD
2011. máj. 5. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
mindenképpen újra kell jelentkezned, ki kell töltened a felvételi lapot stb, annyi előnyöd lesz esetleg, ha elkezded az alapképzést fsz után, hogy az fsz-en tanult tantárgyakat nem kell újra tanulnod az alapképzésen (elfogadtathatod) ha a két tananyag nagyjából ugyan az.
2011. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!