Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok ajánlani, véleményeke...

Tudnátok ajánlani, véleményeket mondani animáció vagy grafikus OKJ képzésekről?

Figyelt kérdés
Most érettségizek és a MOME animáció szakára szeretnék járni, de úgy érzem oda még nem vennének fel. Ezért úgy gondoltam először valamilyen animációs vagy grafikus OKJ képzésre vagy esetleg más főiskolába jelentkezek és addig ott tanulok amíg nem vesznek fel. Csak államilag támogatott/ingyenes képzésre tudok menni. Úgy tudom az Illyés és a Kisképző ingyenes és elég színvonalas. Hallottam olyan OKJ-kről ahol a tanárok nem tanítanak semmit és idő meg pénz pocséklás az egész. Esetleg ha nem vesznek fel sehova olyan is jó lenne ahol lehet hogy nem túl színvonalas az oktatás de engedik/van időm arra hogy magamat tanítsam. (mert legalább így kapok diákigazolványt meg családi pótlékot) Ha van valami negatív tapasztalatotok az is érdekelne hogy tudjam hova ne jelentkezzek.

2016. jan. 17. 16:28
 1/3 K_Noémi válasza:

Jaschik Álmos Művészeti Szakképző Iskola.

Oda járok. Elég laza intézmény, de magadat simán tudod fejleszteni mellette, meg vannak tanárok, akik ki vannak éhezve a tudni akaró diákokra, szóval ha törekszel, melléd állnak. ezen az oldalon pl van pár munka a grafikusoktól. a döntés meg a tied ;)

2016. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 K_Noémi válasza:

*az oldal meg lemaradt :D

[link]

Szóval jó nézelődést :)

2016. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Esetleg azt még meg tudnád mondani hogy az iskolának van-e kollégiuma vagy segít abban hogy elhelyezzen valamilyen budapesti kollégiumban?
2016. jan. 30. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!