Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvodapedagógus szak 50 évesen?

Óvodapedagógus szak 50 évesen?

Figyelt kérdés
Mik a bemeneti feltételek? Érdemes? Mennyire nehéz a képzés? Tapasztalatok, vélemények érdekelnének

2016. jan. 18. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a feltételekről olvashatsz (alkalmassági vizsgától kezdve, hogy milyen érettségi kell


Igen, érdemes, ha eddig még nem szereztél diplomát, szerintem nincs késő. A nyugdíjról nem tudok pontosat közölni, de aki diplomával dolgozott s főleg az utolsó évek elvileg növelhetik :) Azon kívül persze, hogy a tanulás más téren is fejleszt.


Elvégezhető, a nehézség talán, hogy furulyázni is tudni kell, levelező tagozaton picit könnyebb is elvégezni.


És Sok sikert kívánok! és csak örülni is tisztelni tudom önt, amiért a saját fejlesztésén gondolkodik!


A felvi.hu-n egyébként sok hasznos információt olvashat még a szakról :)

2016. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvasom, hogy az alkalmassàgi vizsgàra januàr 15-ig kell jelentkezni, akkor én most lecsúsztam a felvételiről vagy még lehet később is jelentkezni!?
2016. jan. 18. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet még jelentkezni alkalmasságira :) az amit ön tetszik nézni, az csak azoknak volt akik nagyon félnek, mert ha nem sikerül ez az 'előrehozott' alkalmassági, akkor mennek még egyszer (biztosra mennek)
2016. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gil83 válasza:

Én 32 éves vagyok, most jelentkeztem tanítóképzőre, de nagyjából ugyanazok az alkalmassági feltételek!

Az előalkamasságiról ha lecsúszott nincs gond, mivel májusban van egy alkalmassági vizsga, arra is lehet jelentkezni.

A felvi.hu oldalon mindent meg tetszik találni ezzel kapcsolatban.

2016. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!