Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A 6 osztályos gimiről mi a...

A 6 osztályos gimiről mi a véleményetek? Szeretnék menni, mert utálom a mostani sulimat, és már önállósulni akarok az életben. Esetleg aki a 6 osztályos gimibe ment tanács?

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Van akinek bejön. Van akinek kevésbé. Lehet az is rossz osztály/suli lesz...

Csak szenvedős következő 6 lesz akkor.

De lehet bejön

2016. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jon be ,akk 8.ban megint tudsz felvetelizni masba ..mindenkeppen erdemes megprobalni
2016. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 6 osztályos gimibe járok, régen szerettem az osztályomat, most viszont már kevésbé, bár ennek megvan az oka. Tanulás szempontjából előnyös, több idő van az anyagra és mindent sokkal keményebben tanultok. Ha összebarátkozol pár emberrel, akik hozzád hasonlóak, akkor nem lesz baj, én is ezt csináltam. :)
2016. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, a 3. kommentezőtől azt szeretném kérdezni, hogy mennyit gyakorolt felvételire/ melyik suliban van? :)
2016. jan. 22. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs gondod a tanulassal akk mindenkepp probald meg a hatosztalyost, tobb ido van az anyagra, hozzaszoksz a magasabb elvarasokhoz stb... Nekem nagyon bejott, pedig altalanosba is az osztaly felevel jol kijottem de jo dontesnek erzem h elmentem hatosztalyosba, ott valahogy jobban lerakjak az alapokat meg ha mazlid van jo osztalyt fogsz ki es akk tobb idotok is lesz egyutt. A felvetelire nemtom mennyit kene gyakorolni, egyenfuggo en kituno voltam altalanosban meg minden es heti egy feladatlapot megcsinaltam es felvettek a VMGbe ami ugye top 10es gimi
2016. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A felvételire semmit nem gyakoroltam, konkrétan semmit, bár nem volt túl nehéz.:)

Kecskemét egyik lejobb gimijébe járok.

Egyébként sokkal jobb, ha most váltasz sulit, új embereket ismersz meg, új lappal indíthatsz.

Sok sikert:)

2016. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2016. jan. 24. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!