Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan egyedül érzem magam,...

Olyan egyedül érzem magam, hogyan legyek eros? Hogyan fogjam fel a dolgokat?

Figyelt kérdés

A legjobb baratnom elkoltozott szoval nem talalkoztunk augusztus ota...


Angliaban elek es itt befejeztem a kozep sulit most mentem tovabb gimnaziumba. Manager akarok lenni. Mostanaba minden bajom van. Ugy erzem nem tanulok eleget. Nem lesznek jo jegyeim az is zavar. Mar vannak ilyen unalom ûzo baratok a suliban de igazi baratot meg nem talaltam. Lehet hogy csak azert mert meg csak most kezdtem szeptemberbe. Nagyon sokat gondolok arra hogy at kene mennem valami szakmat tanulni inkabb. ott is elerhetem azt amit akarok. De lehet hogy megbannam... Nem tudom!


Es a masik ami meg zavar az az hogy; ketto legjobb baratnom van/volt akikert barmit megtettem volna egy honapja... De az egyik az angol aki elkoltozott. Most vissza jot es csak a pasijarol beszel nekem. Hogy igy hianyzik ugy hianyzik. Meg csak nem is hivott talalkozni meg... Mondta h megy szakmara de nem mondta hogy menjek vele pedig regen ugy beszeltuk meg hogy mindent eggyut csinalunk majd... Ugyerzem hogy mar ra sem szamithatok. Az unoka testverem pedig beszelgetett azzal a fiuval akit "szerettem" lehet hogy csak kedveltem nem volt koztunk semmi. De o miatta sokat sirtam... Mind1. Az a lenyeg hogy nem erdekelte hogy sirok utanna pedig tudta mert neki sirtam es nem ugy csinalt mint egy legjobb baratno hogy azt mondana hogy "dik, ki irna vissza ennek a gyereknek"

O azt mondta nekem hogy o nem ugy tekint ra...

Tovabb leptem valamennyire de ha ra gondolok meg mindig sirhatnekom van...

Ugy erzem mindig rosszat akar nekem! Mar azt nem magyarazom el hogy miert mert tul hosszu lenne. El aludnatok xD.

De barki jojjon az utjaba mindig jobb lesz nalam. Tobbszor bizonyitotta. De en mindig ujra baratkozok vele. Mindig en kerek bocsanatot tole. Ugyerzem hogy annyira szeretem hogy megèri szenvedni...

De mostmar nem tudom hogy mit gondolok...


Nagyon egyedul vagyok. Nem beszelek egy fiuval sem mar 3honapja es annal megjobban egyedul erzem magam. A ketto legjobb baratnom nem foglalkoznak velem. Ugy erzem nincs baratom. A tanulas szarul megy...


Szeretnek eros lenni! Szeretnem ugy felfogni a dolgokat hogy "Egyedul vegig viszem" csak mèg most nehez...



2015. nov. 24. 22:58
 1/2 anonim válasza:

Szia :)

Fel a fejjel!

Nekem is volt egy ehez hasonló időszakom...Nekem a magányban az unaloműzésbe a könyvek sigítettek! Jobban mondva az Éhezők viadala trilógia és a Kiválasztott. Ha ki nem álhatod az olvasást mindenképp keress valamilyen hobbit, elfoglaltságot. Neked legalább van egy célod manager akarsz lenni. Csak ez lebegjen a szemed elött.

2015. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fogd fel pozitivan a dolgokat.Ami megtortent,ne ragodj rajta.Ha hibaztal,felejtsd el es azon legyel h kijavitsd.szemelyes pelda:8 eve kezilabdazok es ket eve nagyon visszafejlodtem, mindig elcsesztem valamit.Azutan pedig azon ragodtam h miert vagyok ilyen balf @ sz.Aztan elkezdtem ugy gondolkodni ahogy az elobb leirtam..ha elrontottam vmit akkor nem erdekelt es azon voltam h kijavitsam.ket eve a csapat legrosszabja voltam,most egyike vagyok a legfontosabb embereknek a csapatban(minden egoizmus nelkul).Ja es megegy dolog.Soha ne harcolj az ellen,ami veled tortenik.Fogadd el es probald a hasznodra valtani.
2016. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!