Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Udv. En egy 16 eves srac...

Udv. En egy 16 eves srac vagyok es terveim vannak a jovoben es ehhez kellene par tipp/tanacs. Maszek asztalos akarok lenni, de meg is hogyan?

Figyelt kérdés
Asztalos iskolaba jarok ami szakmunkas. Ha elvegeztem az iskolat szeretnek csinalni egy kis maszek muhelyt. A hely az meg lenne hozza de egy kicsit tuningolni kell rajta. Eloszor is hogyan kezsjek hozza tehat milyen gepek kellenenk meg ugye bar az anyagi dolgok, uj gepek vasarlasa stb.. Ezt az egeszet ketten csinalnank csak nem tudjuk hogy mire is szamitsunk. Elore is koszonom a tanacsot vagy a valaszt :)

2015. szept. 6. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szakmai részéhez nem értek, de ha vállalkozni akarsz egy dolog biztos hogy kell. Sok tőke. Hogy a vállalkozás életbe is maradjon ahhoz meg sok megrendelés.
2015. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, végre egy normális "vállalkozni-akarok-de-hogyan" típusú kérdés.


Ahogy az előttem lévő is írta, egy asztalosműhelyhez sok pénz kell, aztán pedig folyamatosan megrendelések.


Legcélszerűbb szerintem az lenne, ha először 2-3 évet valaki kezet alatt dolgoznál, tőle látnád mi egy megrendelés menete.


Az egész üzleti részre jobb rálátásod lenne, mint ha suli után egyből mész a magad feje után és közben pedig tőkéd is gyűlne a saját műhelyhez.

2015. szept. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, en ezt ertem koszonom. Meg 2 ev van hatra a sulibol es nem rogton utanna szeretnek belevagni. Par evig el akarok menni dolgozni a szakmaban hogy tudjam mi hogyan mukodik
2015. szept. 7. 08:06
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:

Meg gondold meg miket tudsz használtan is megvenni, pillanatszorítót biztos érdemes, elektromos gépnél megfontolandóbb de okés lehet. Kézi szerszámok biztosabbak.


Nézz youtube-on főként angolul mert több a feltöltés, woodworking ez meg az furniture, how to make, cabinet, stb.


Asztalos műhelyre is keress rá lássad mindenben, de hely az sok kell, a fűrészgép gyalugép, a központja.

2015. szept. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
és kell jogsi szállítani tudj
2015. szept. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az iskolatol kapok osztondijat. 3 ev alat 1.200.000e forintot kapok. Abbol 800 ert kocsit szeretnek venni. Marad ha minden igaz 400 de inkabb legyen 300 de amint mondtam nem egyedul kezdenek hozza. Ha a tarsam is bele adna 300 at akkor az mar 600 e ft. Abbol azert mar valahol el tudunk indulni. Ha bejonnek a rendelesek es folyamatosan lesz belole munka es jo bevetel akkor mar johetnek a komolyabb gepek.
2015. szept. 7. 14:14
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Ne haragudj, a kérdésedtől eltérnék, s most én kérdeznék tőled, mivel én is ezt a pályát szeretném választani: hogy látod, van jövő? Fizetés? Meg lehet élni belőle? Hogy kapsz ösztöndíjat? OKJ-s képzésen vagy?

2015. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!