Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki kisgyerek mellett fogott...

Aki kisgyerek mellett fogott bele a főiskolába hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kisfiam most 10 hónapos. Szeptemberben szeretnék főiskolára menni, de ő miatta nagyon át kell gondolnom. Nagyszülőkre nem fogom tudni bízni nagy valószínűséggel, ha hétköznap is be kell járnom. Mivel levelezőn szeretném letenni, úgy kalkulálok, hogy hétvégén kell járnom, de ez változhat+vizsgák egyebek miatt. kb.másfél éves lesz mire kezdeném és egyelőre a bölcsit látom megoldásnak. Aki kisgyerek mellett tette le az iskolát, hogyan oldotta meg ezt a helyzetet? Bölcsibe egyáltalán beadhatom vagy le kell mondanom a gyedet és csak akkor? Elképzelhető az is, hogy már be se veszik?

2016. jan. 22. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én két kisgyerek mellett tanultam, akkor még nem volt bölcsis lehetőség, megbízható bébiszittert kerestem, és fizettem, a kisebbik 8 hónapos volt akkor, a férjem külföldön dolgozott, nagyszülők szintén nem jöttek szóba.

Ez már 10 éve volt, azóta született egy 3. is, most mentem vissza dolgozni gyed mellett, a kicsi 16 hónaposan került bölcsibe. Tehát a gyed így is jár, sőt azóta már a gyes-t kapom a munka mellett.

Érdeklődd meg a közeletekben lévő bölcsit, van-e férőhely, előreláthatólag fel tudnak-e venni. Ha felveszik, érdemes már a nyáron elkezdeni a beszoktatást. Ha nincs hely, nézz szét a környéken, van-e családi napközi vagy ilyesmi. Sok sikert!

2016. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!