Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Honnan tudhatom meg mik az...

Honnan tudhatom meg mik az egymásra épülő tárgyak az egyetememen?

Figyelt kérdés
Nem találom sehol,hogy mi mire épül. Esetleg valami kis segítség hol járhatnék utána, nézhetném meg?

#egyetem #egymásra épülő tárgyak
2016. jan. 23. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában a tantervi hálókban oda szokott lenni írva, hogy az adott tárgynak mi az előkövetelménye. Hova jársz pontosan? Egyetem, szak?
2016. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetem honlapján mintatantervben vagy neptunban.
2016. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

és neptumban hol? Azt láttam, hogy az üzleti szaknyelv II. lesz azt már tudom, de a többit hogyan tudhatnám meg?

Nemzetközi gazdálkodás szakon vagyok debrecenben.

2016. jan. 23. 11:52
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én így nagyon hirtelen ezt találtam. 11. oldaltól, ott van mindegyik tárgy mellett az előfeltétele.

2016. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jajj várj az másik szak :D de meglesz a tiéd is
2016. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jót nyitottam meg, csak az bezavart, hogy több tárgy is van itt. 47. oldaltól.
2016. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) azt esetleg megtudná még valaki mondani, hogy a neptumban a tárgyfelvételnél az összes 4 féléves tárgyat írja ki vagy az még bővül?
2016. jan. 23. 12:03
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem már kint van minden és fel vettem őket
2016. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!