Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Azt honnan tudhatom meg, hogy...

Azt honnan tudhatom meg, hogy mikor és hol vannak egyetemei nyíltnapok, szakok bemutatói, továbbtanulási tanácsadásos rendezvények. Vagy akármi, ami segíthet eldönteni, hogy mi legyek, ha nagy leszek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Most csütörtökön kezdődik az Educatio kiállítás, ahol több száz egyetem (külföldi és magyar) települ ki és informálnak. Szombatig tart.

Valamint a felvi.hu-n van nyílt nap kereső.

Egy nyílt napot tudok neked mondani fejből, ELTE BTK (és elvileg minden kar) január 24.

2014. jan. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felv.hu-n

a Károlin a bölcsészszakon és a tanárszakon jan. 30.-án lesz nyilt nap ezt konkrétan tudom és regisztrálni kell

2014. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi!


felvin nem találok semmit :/

meg jó ez az educatio cucc, de én kaposvári vagyok és nincs nagyon lehetőségem Pestre utazni :(

2014. jan. 15. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!