Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik iskolát ajánlanátok és...

Melyik iskolát ajánlanátok és mért? Érettségi után 310 pontra számítok. Csak államilag támogatott érdekel. Mérnökinformatikus érdekel: Széchényi Egyetem, Dunaújvárosi Főiskola, Kecskeméti Főiskola Szerintetek melyiket jelöljem elsőnek meg és mért?

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem akkor már a Debreceni Egyetem, vagy Az Óbudai Egyetem székesfehérvári kara, aztán a Széchenyi, aztán a többi.
2016. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj nem akarom 100km messzebb menni esztergomi vagyok és Budapest (környéke) vagy Győr.
2016. jan. 23. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

1. Óbudai Egyetem

2. Pannon Egyetem (ha belefér még az a 30 km, ha nem akkor)

3. Széchényi Egyetem


A Dunaújvárosi Egyetemet (már átnevezték), csak akkor jelölném meg, ha sehová nem vettek fel a fent felsorolt egyetemek közül. A Kecskeméti főiskolát meg felejtsd el, a papír amit ott kapsz, csak a munkáltatók szemeteskosarának bélelésére szolgálna.


A Széchényi Egyetemről tudok nyilatkozni, a középiskolai programozástanárom oda járt levelező tagozatra, és még el sem végezte, már kapott állást a MÁV Informatikai részlegén (ahogy hallottam nem kell aggódnia a pénz miatt). Ugyanis az egyetemen az évfolyamtársa ott volt az informatikai részlegen valami vezetőféleség.

2016. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem akkor ha ilyen 310 pontom van széchenyi-t ajánlanátok számomra? Ami nekem közel és és megfelelő az oktatás.
2016. jan. 23. 22:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a többi amit felsoroltam távolság miatt nem jó Neked, akkor igen, a legjobb választás a Széchényi. Mondom, én csak jókat hallottam róla.
2016. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

"A Széchényi Egyetemről tudok nyilatkozni, a középiskolai programozástanárom oda járt levelező tagozatra, és még el sem végezte, már kapott állást a MÁV Informatikai részlegén (ahogy hallottam nem kell aggódnia a pénz miatt). Ugyanis az egyetemen az évfolyamtársa ott volt az informatikai részlegen valami vezetőféleség."


A lónak a f. szát azért kapott állást, mert oda járt, azért kapott állást, mert protekciója volt te ostoba... Pannont semmiképpen sem ajánlom, elvégezhetetlen a mérnökinfó, több ismerősöm is járt oda, nagy a szórási arány, dunaújvárost tudom ajánlani, akiket kiszórtak pannonról mind ott végezte el a fősulit és eltudtak helyezkedni, ha keresett a szakmád mint a te esetedben a mérnökinfó, akkor nem kell törnöd a kis buksid, hogy most mi lesz, mert csak dunaújvárosban végeztem és nem valami pesti elit egyetemen.

2016. jan. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Tehát én így jelölném,

1. óbudai

2. dunaújváros

3. széchenyi


ha dunát messzinek találod cseréld fel széchenyivel, óbudairól pár szót, igazából a képzésről nem tudok sokat, rengeteg volt osztálytársam ott kötött ki, illetve van egy jó ismerősöm is ott mérnökinfón, azt mondta családias a közeg, kicsit rá kell feküdni a tárgyakra, hogy sikerüljenek, de még mindig duna a leglazább a mérnökinfóban.

2016. jan. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kecskemétit nem értem miért szólták meg, a GAMFK színvonala nagyon jó és most rengeteget kap az iskola fejlesztésekre, és a duális képzésre. Amúgy egyetemmé válik jövőre, szerintem az ottani vidéki egyetemek közt kiemelkedő.
2016. jan. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as: a Pannon Egyetembe nem fér be, mert magasabb ott a felvételi pont, mint ami neki lenne. Az Óbudain is magasabb a ponthatár, kivéve a fehérvári karát.

Én ÓE Fehérvárt és utána Széchenyit mondanék, utána a többi.

2016. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!