Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen kérdést tegyek fel az...

Milyen kérdést tegyek fel az egyetemről?

Figyelt kérdés

Mik azok amiket meg kellene kérdeznem egy egyetemmel kapcsolatban egy egyetemistától, illetve ti mit kérdeznétek a helyemben? (BGE, Corvinus, Debreceni Egyetem, Metropolitan Egyetem, SZTI, ELTE)

Turizmust szeretnék tanulni. (17/L)

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. jan. 24. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Természetesen mindenki arra kíváncsi, mennyit kell tanulni, mennyi szabadidő jut egyéb dolgokra a tanulás mellett. Az órák számára, a tankönyvekre, milyen eszközök szükségesek esetleg pluszban. Ezek után megkérdezném, mennyire nagy a lemorzsolódás aránya?

Milyen maga az egyetemi élet, milyen a közösség? Vannak-e külön gólyáknak szóló programok, mi az, ahová mindenképpen érdemes elmenni? Lehet-e sportolni?

Nem tudom, kollégium szóba jön-e majd nálad, de arra is érdemes rákérdezni. :) A közlekedésre ilyesmi.

2016. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nyilván, ami érdekel és fontos információ..

Pl ilyeneket nem árt tudni, hogy milyen pontszámmal lehet bejutni, mekkora a szórás az első 1-2 évben, mennyire segítőkész a közösség, milyenek az oktatók ( [link] hasznos lehet). Annak is érdemes utánanézni (nem az adott egyetem hallgatóitól, képviselőitől megkérdezni, mert ők nyilván nem fogják nagyon szídni az egyetemüket), hogy az adott egyetem adott kara milyen helyeket foglal el a megfelelő ranglistákon, hallgatói és oktatói kiválósági mutatókat meg lehet nézegetni (ha nagyon rá érsz). :)

2016. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!