Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki találta fel a NEPTUNT? Hol...

Ki találta fel a NEPTUNT? Hol lehet nekik írni hogy milyen iszonyat a rendszerük?

Figyelt kérdés

Első éves vagyok a SZE-n, holnap reggel 6 órakor lesz a tárgyfelvétel. De már most se tudok belépni, már 1 órája szarakodik a neptun, pedig egyszerre 7 oldalról várakozok, és egyiknél se lép be.... hihetetlen hogy ennyire nem tudnak megcsinálni ebbe az országba semmit. Iszonyatosan felcseszi az agyamat az, hogy egy ilyen rendszert nem lehet normálisan megcsinálni informatikusokkal......

Nem tudja valaki hogy hol lehet leírni a véleményemet?



2016. jan. 24. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leírhatod a véleményedet bárhová, attól még a neptun szerverek nem lesznek izmosabbak, a rendszergazdák meg nem nagyon tudnak ezzel mit kezdeni.. Rengetegen fenn vannak egyszerre, nem tudja kezelni a szerver, és szarakodik.. Ha ez vigasztal, mindenki másnál is ugyanez a probléma.
2016. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok informaikus így a problémát nem látom át, annyit tudok h egyszerre ott van mindenki amit a szerver nem bírja és lefagy.

Csak az idegesít ha olyan technika létezik már, hogy pl. robotokat építenek, iszonyatos high tech technológia van, űrhajó megy a holdra stb...... akkor ilyeneket hogy az istenbe nem bírnak megoldani???

Aztán lehet hogy most oltári nagy baromságot írtam, de akkor is felcsesz

2016. jan. 24. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván meg lehetne oldani hiszen egy egyetem közösségénél jóval nagyobb tömegeket kiszolgáló oldalak működnek zökkenőmentesen, csak ugye költeni kéne az infrastruktúrára azt meg persze nem akarnak.
2016. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekik írjál, ők fejlesztik:


[link]

2016. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én délután 2 óta próbálkozok és most sikerült belépnem :D 6ig virrasztás :D
2016. jan. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hozzáállás kérdése az egész. Előző képzésem alatt (6 félév) egyszer sem fordult elő, hogy tárgyfelvételkor, vagy vizsgajelentkezéskor összeomlik, vagy nem enged be a Neptun.


A mostani sulimban meg állandóan összeomlik a Neptun, a tárgyaimat fél nappal később tudom csak fölvenni.

2016. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Classical ***** válasza:
64%

Nem nagyon éri meg szuper szervereket venni, ha évi kb. 362 napon át alig lézengenek a felhasználók a rendszerben.


Persze épeszű intézményeknél időben széttolják a tárgyjelentkezést, és nem eresztik rá az összes hallgatót ugyanabban az időpontban...

2016. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!