Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan győzzem le a félelmem...

Hogyan győzzem le a félelmem a számításokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet hülyén fog hangzani, de eléggé félek a számításoktól. Ha ülnek mellettem és látom rajtuk, hogy jól végzem a feladatot, akkor minden rendben van, de egyedül teljesen megrémülök és negatív gondolataim lesznek. Dolgozat, vizsga alatt ez minimális, de felkészüléskor egyszerűen sírni tudnék. Azóta van így, amióta olyan tanárunk volt matekból, aki annyi feladatot adott ki, hogy az amúgy is beteg kezem tönkrement, előbb gipszelni, majd pár hónapra rá műteni kellett. Ráadásul szívatta az osztályt, kölcsönös volt az ellentét. Sajnos azóta sem teljesen jó az a kezem.

Már leérettségiztem, de majd szeretnék emeltezni kémiából, aztán ott kemények a számítások, jó lenne, ha higgadtan tudnék nekiülni a tanulásnak.

Szerintetek ezt le tudom győzni egyedül? Esetleg fokozatosan nehezítsem a feladatokat? Hogyan űzzem el a negatív gondolatokat, amik rám jönnek a tanuláskor?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. jan. 24. 18:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!