Gazdaságinfó BGE?

Figyelt kérdés

Milyen az oktatás?

Nehéz?

Megéri-e azt az egyetemet választani?

El tudok-e vele helyezkedni?


2016. jan. 26. 16:32
 1/3 anonim válasza:
Én is gondolkodtam rajta, hogy erre a szakra jelentkezzek-e pont a BGE-n, viszont nekem azt mondták, hogy nehéz és azt tanácsolták, hogy ha arra kerülnék be/jelentkeznék, akkor "fontos, hogy legyek jóba azokkal, akik értenek hozzá,hogy tudjak segítséget kérni" :D matek és programozás van ott rendesen.
2016. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
BGE.. Ez aranyos :) Nem tudni mivel érdemelte ki az egyetem jelzőt :)
2016. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

alkalmazott tudományok egyeteme kategória lett, így tovább a (NYE, DUE) :D


Na de, hogy a kérdezőnek is válaszoljak, igen megéri jelölni, mivel viszonylag könnyen belehet jutni az állami finanszírozósába és a jövedelem lehetőség pedig hasonlóan jó, sőt bizonyos szinten jobb is, mint mondjuk akár egy gazdaságtudományi szakon végzett hallgatóké, pedig ugye ide mennyivel kevesebb pont kell? Igen, természetesen nehéz, mint ahogy más informatikai (programtervező-mérnökinfó) szakok is. De még 2 félév csúszással is megérheti, mivel növekvő rá a kereslet. Tehát elhelyezkedés nem lehet gond és magas jövedelem várható, már alapdiplomával pályakezdőként is.

2016. jan. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!