Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmákat tanulnátok,...

Milyen szakmákat tanulnátok, ha Nyugat-Európában szeretnétek letelepedni?

Figyelt kérdés
Nálam az építőipar és maga az ipari tevékenység kiesik sajnos. Nem dolgozhatok villannyal és magasban sem.

2016. jan. 30. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
The job of my live keress rá, nyelv az első, itt kitanitanak neked egy szakmát Németországban, és még fizetnek is.
2016. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ön informatikus vagyok. Már utálok egész nap seggelni.

Németországban könnyen kaptam munkát. Évi 66K brutto.

Kezdő általános orvos jobban keres. Egy befutott szakorvos, sebész jövedelme lényegesen több. Plussz orvos hiány van. Ismerek szállodatakarítót is büfé-ruhatár szakos diplomával. Amennyiben szakmában gondolkozol. Szerintem amiben önálló ( maszek ) tudsz lenni. Az jövedelmező lehet. A számla-mentes fekete munkát felejtsd el. Kifestetni egy 60 nm-es lakást 800 euró. Arról van számla. A szerint adózol. Nem leszel csiliomos.

Vasutas 25k évi bruttó.

Nézelődj a gehalt.de -n

2016. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!