Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek így el lehet...

Szerintetek így el lehet végezni ezt a szakot?

Figyelt kérdés
A Debreceni Egyetemre szeretnék jelentkezni, gazdaságinformatikára vagy programtervező-informatikára. Heti 3-4 különórával matek magántanárral és napi 5-6 óra gyakorlással el lehet végezni valamelyik szakot?
2016. jan. 31. 13:15
 1/9 anonim válasza:
Meg fogsz bukni.
2016. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 djjoe94 válasza:
Az első félévet vígan. De prog.-on meg fogsz bukni.
2016. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Először is, miért akarod ezeket a szakokat választani?


Egy szintén DE-IK PTI hallgató.

2016. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gazdaságinfot szeretném mert érdekel, és miért buknék meg??!
2016. febr. 2. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még nem hallottál urbán legendákat a karról, amik sajnos nem csak legendák. Nem feltétlen a hallgató a hibás azért amiért megbukik vagy kirúgják. Vannak olyan oktatók akiken egyszerűen lehetetlen túljutni, hiába tanulsz, nem fogja értékelni. Ha jót akarsz magadnak és mindenképpen informatikai területű diplomát szeretnél más egyetemen több sikerrel jársz.
2016. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi a baj a Debreceni Informatikai karral? Jelentkezzek másikra?
2016. febr. 6. 16:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg próbálkozzak meg másfajta jellegű informatikai szakkal? Gondolkodtam még a mérnökinfón vagy a gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnökin..nem tudom.
2016. febr. 6. 16:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a DE-IK-ra akarsz járni akkor kèszítsd a pènzt, mert rengeteget elköltesz majd ismètelt vizsgadíjakra meg kreditbüntetèsre. Szaktól függetlenül, mindegyiknek megvan a saját fekete foltja. Javaslom, hogy gyakorin is olvass mèg utána. Nem beszèlnek hülyesèget.

Pl.: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2016. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért akarok DE-IK-re járni mert debreceni vagyok..most kétségbeestem :(
2016. febr. 7. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!