Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Kodolányi...

Mi a véleményetek a Kodolányi János Főiskoláról (KJF)?

Figyelt kérdés
Ha odajártok vagy van ismerősötök aki oda jár annak mi a véleménye róla? Előre is köszi a választ! :)

2016. jan. 31. 18:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Főként az anglisztika szak érdekelne, de elsősorban maga az iskola.
2016. jan. 31. 18:34
 2/2 anonim ***** válasza:

2014-ben végeztem a Kodolányin andragógia szakon. Csak azért végeztem el, mert elkezdtem, egyébként eléggé utáltam oda járni.

Nos, nekem az egész iskola amatőrnek és kisstílűnek tűnt. Kevés tanár volt, akinek normális elvárásai voltak. Vagy semmire átengedtek (hagytak mindent kipuskázni), vagy akkor is buktattak, ha 5 oldalt írtál, és mindent tudtál.

A legtöbb tanár, iskolai dolgozó ( pl. koordinátor) elég arrogáns és nemtörődöm. Jó párszor mehettem be azért Bpre, mert nem méltóztattak válaszolni az ímélemre stb.

A szervezés, tájékoztatás is borzalmas volt. A művészettöri tanár pedig életem legrosszabb tanárai között van.


Nekem csak papír kellett, ezért nem bántam meg, h elvégeztem, nem tudom, mi a te célod. És persze volt olyan évf. társam, akinek nagyon tetszett az iskola. Nekem ez a véleményem.

2016. febr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!