Ha nem megy túlzottan a matek, de nagyon szeretem az informatikát milyen tovább tanulási lehetőségeket tudtok?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok egy matek zseni, de szeretnék valamilyen informatikai irányban tovább tanulni. Informatikus könyvtáros szak szimpatikus volt, de azt hallottam ott nagyon kevés az infó és utána elhelyezkedni is nehéz vele. Mint mindenki persze én is szeretnék majd jól keresni és az informatika is közel áll hozzám, de ott van az a fránya matek. Nem tudtok esetleg valami kiskaput?
2016. jan. 31. 22:40
 1/9 ElekTamás88 válasza:
Elektronika, mechatronika.
2016. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rendszergazda is lehetsz.
2016. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj egyetemre, programozónak. :D
2016. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én vagyok rosszul informált, de úgy tudom, hogy egyetemen a programozás szakon nagyon sok és nehéz a matek. Vagy ez nem igaz?
2016. jan. 31. 23:25
 5/9 anonim ***** válasza:
valóban sok és nehéz a matek, ha sokat akarsz keresni és infós területen elhelyezkedni, akkor szerintem gyúrj rá a matekra. ha nagyon akarod, minden megtanulható.
2016. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát de, programozáson elég sok a matek!
2016. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És a fizikáról tudtok esetleg valamit? Az mennyire nehéz?
2016. febr. 3. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:
A fizikán legalább ugyanennyi matek van, szerintem nehezebb az infónál, habár én csak a tanári részét tapasztaltam.
2016. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! (Előző válaszoló) Belátom rosszul raktam fel a kérdést. Azt szerettem volna megtudni, hogy programozáson mennyire nehéz a fizika? Erről tudtok valamit?
2016. febr. 4. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!