Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Természetismeret, egészségtan...

Természetismeret, egészségtan természettudományos tantárgynak számít?

Figyelt kérdés
Szakma utáni érettségit végzek idén. A középiskolai tanulmányaim úgy néztek ki, hogy 9. és 10. osztályban középiskolai tantárgyak voltak, majd 11. és 12. osztályban végeztem szakmát. Jelentkeztem utána esti érettségire. Itt már nem volt 9. 10., csak 11. és 12. osztály. 11. osztályban tanultam Kémiát, Fizikát, Biológiát, Földrajzot. Viszont idén 12.-ben már ezeket nem tanulom, mert infot választottam érettségi tantárgynak. Kérdésem: A felvi.hu-n kiválaszthatom természettudományos tárgynál az egyebet? Mert akkor írok kérvényt, hogy vegyék figyelembe a természetismeret, egészségtan nevű tantárgyat amit 9. és 10. osztályban tanultam.

2016. febr. 1. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez tényleg jó kérdés

Az egészségtan nem hinném, h ttk-s tantárgy

2016. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ttk-s tantáryg a fizika, kémia, biosz, föci
2016. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!