Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen természettudományos...

Milyen természettudományos szakot válasszak biológia-kémia emelttel?

Figyelt kérdés

Biológia alapszakról a legtöbb embernek rossz a véleménye.


Én inkább bioszos vagyok, méghozzá humánbioszos és mikrobioszos.

Egyedül ez a két érettségim lett a jó, a többi, így a matek is, mivel sajnos nem készültem rá, borzasztó lett, tehát nekem dupláznom kell biosz-kémiát.

Orvosi/fogorvosi komoly szak, kicsit félek tőle, biztos háttér kell hozzá.


Agrármérnöki nem izgat.

Gyógyszerészetiről mindenki azt mondja, hogy iszonyat kémia van ott.


Még az élelmiszermérnökivel szemezgetek, de nem biztos, hogy lenyelem, amit ott tanulnak, nem biztos, hogy érdekel.


Tudtok esetleg ajánlani még egyéb, piacképes szakokat?


ELőre is köszi, 18/Lány


2015. szept. 30. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig nincs más,csak ezek.

Biológia szak annyira nem sz.ar, csak nehéz, en ide jarok. Egyszer vkitol hallottam,aki atment bioszrol orvosira,hogy a biologia is hasonlo nehezsegu,mint orvosi, nem tudom.

Kemia,gyogyszereszeti szinten nehez. Amugy a moleklaris biologia rohamosan fejlodik es nagy jovo van elotte.

2015. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is a biológiát kéne megpróbálnod.

Másik még ami eszembe jutott az a molekuláris bionika, vagy biomérnöki. Nézz utánuk, és ha érdekel valamelyik, akkor érdemes picit rágyúrni a matekra.

2015. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!