Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OE Mérnökinfo angol vagy...

OE Mérnökinfo angol vagy magyar nyelven?

Figyelt kérdés
OE Neumann Jánosra szeretnék jelentkezni Mérnökinformatikus szakra. A szak angol nyelvű változata érdekelne, de elég keveset tudok róla. Angolból megvan a középfokú nyelvvizsgám, de kissé tartok tőle. Szerintetek megéri a beléfektetett energiát vagy inkább maradjak a szak magyar nyelvű változatánál?

2016. febr. 2. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonlón gondolkodtam, de körbekérdeztem itt-ott és arra jutottam, hogy a magyar talán jobban megéri. Angolul tanulni fun meg minden, de nem biztos, hogy minden szakirány indul, ha rákeresel a tantárgylistára, abban egyelőre csak robotika van. Én magyarra adtam be 1. helyen, csak utána angolra, mivel oda nem kell annyi pont. Ha közeped van, akk esetleg releváns lehet, hogy állítólag az angolosok közül sokan bejártak magyarra is, mert nehéz volt az angolt megérteni. Ettől függetlenül, ha érdekel akk jelöld be, ha nem tetszik, át tudsz menni magyarra szerintem. Angolul tanulni nem olyan nehéz (nemsokára lesz 1. dilpomám, bár az nem mérnök, de 100% angolul tanultam).
2016. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!