Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetnék orvos? Mi a...

Dr.Med.Vet. kérdése:

Hogyan lehetnék orvos? Mi a menete?

Figyelt kérdés
Altalanos orvos->6 év.Ha ezt elvégzem,már praktizálhatok,mint például korzeti orvos?S ha gyerekorvos vagy pszichiáter lennék akkor az +5 év,tehát 11 évig kéne osszesen tanulnom,vagy már rezidensként dolgozhatnék?

2016. febr. 3. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:

6 év plusz a szakosodás. Ha mondjuk háziorvos akarsz lenni (bár szerintem senki nem az akar lenni) akkor az én időmben még 3 év volt asszem, én nem az lettem szerencsére.


Ilyenkor felügyelet mellett mint gyakornok, rezidens, lehet bárminek nevezni dolgozol sza...ért-hu...ért.


Tehát az egyetemet elvégezted, de önállóan nem dolgozhatsz, de úgyis mindig ott fognak hagyni az orvosok, tehát kb. mindent Te fogsz csinálni, és csak akkor lesz gond ha valamit elszúrsz.

2016. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!