Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BCE Szociologia angol nyelven....

BCE Szociologia angol nyelven. Velemenyek? Tanacsok, hogy mivel egeszithetnem ki? Ehen fogok halni?

Figyelt kérdés
A szociologia magaban pocsek, de ha angolul tanulnam, akkor a helyzet jobb, nem? Egy kulfoldi allasra, igy mennyi eselyem lenne? Valamint, mit ajanlanatok minor szaknak, kesobb mesterszaknak? Ha lehet, ne csak matekos kepzeseket ajanljatok, mert nem igazan vagyok jo belole. Persze, tudom, hogy szociologian is van matek, de azt majd csak kiszenvedem... Koszi a segitseget minden valaszolonak!

2016. febr. 5. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, gtk-n nyelvi hozzájárulást kell fizetni az angol nyelvű szakokért ilyen 370.000/félév, nem tudom, hogy ez a tk-n is így van-e, de mindenesetre próbáld kideríteni, én ezért nem jelölöm angol nyelven egyik szakot se :(

egyébként a Corvinuson szerzett diplomának van értéke, éhen halni nem fogsz, mesterszaknak pedig pl. kriminológia vagy interkulturális pszichológia és pedagógia, ezek hasznosak, persze jó lenne tudni, mi érdekel jobban. Survey Statiszikai terület pedig magas jövedelemlehetőség. Szóval még -szerencsével- rendesen jól is fogsz lakni :P

A nyelvi hozzájárulást nézd meg, mert ha ott is fizetni kell ilyen horribilis összeget, mint a GTK-n, inkább akkor magyar nyelven.

2016. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudd, hogy attól, hogy a szakot angol nyelven végzed, még ugyanazt tanulod, mintha magyarul csinálnád. Ugyanúgy fog kinézni a diplomád, ugyanaz lesz a tudásod, mint egy magyarul végzőnek, aki mondjuk felsőfokon beszél angolul.


Nem ezen múlik, szerintem nem éri meg, abból a pénzből inkább képezd magad.

2016. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves elso! Utana neztem es sajnos valoban kell fizetni itt is nyelvihozzajarulast, 170.000/felev... Nem hiszem, hogy igy mar megerne, talan okosabb akkor mar egy onkoltseges, de piackepes szak.
2016. febr. 5. 11:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves masodik! Ha ez valoban igy van, akkor kenytelen vagyok egyeterteni veled.
2016. febr. 5. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!