Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az szóbeli emelt történelem...

Az szóbeli emelt történelem érettségivel kapcsolatban szeretnék érdeklődni. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Megnéztem az ideji emlet töri érettségi szóbeli tételeket és összehasonlítottam őket a tavalyiakkal és azt hiszem, hogy kb. 24 tétel egyezett is. Ezért megvettük a tavalyi kidolgozott töri szóbeli érettségis könyvet és abban nézegettem a már kidolgozott tételeket. A kérdésem az lenne, hogy az biztos elegendő az emelt szintre? Vagy éppen elég, mert én valahogy (az alapján a pár alapján, amit elolvastam) kevésnek találom benne a konkrét adatokat. Most emelt törire járok és nálunk a tanár ennél sokkal többet vár el, amikor felelünk és ezért vagyok tanácstalan, hogy az biztos elég lesz-e, mert ha meg hosszabban beszélek, mint amit kellene, akkor meg lehet, hogy nem fér bele minden. :/

Válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)

Egy 18 éves idén érettségiző diák :)



2016. febr. 6. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Tételeket nemigen nézhettél meg, mert azok olyan titkosak, hogy még a vizsgáztató tanárok is csak aznap reggel kaják meg. Témaköröket nézhettél. A kihúzott tétel pedig szűkebb lesz, mint a témakör, és kevesebb dolog tartozik hozzá. Emelt szinten 20 perced van egy szóbelire, abba bele kell férnie!
2016. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jól van na, igen témaköröket nézegettem. :)

Köszi, hogy válaszoltál, mondjuk azt tudom, hogy 20 percem van rá és, ha minden patent volt benne, akkor nem kérdez bele a vizsgáztató tanár (elvileg....). :)

Viszont szerintem tuti kevés lesz az a könyv, főleg emeltre, szóval még keresgetek majd hozzá infókat. :)

2016. febr. 10. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!