Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakokat ajánlotok egy...

Milyen szakokat ajánlotok egy matekosnak?

Figyelt kérdés

Fő tantárgy ami megy nekem az a matek.

Szeretnék tovább tanulni de igazából nem tudom hogy merre. Műszaki egyetemre nem igazán mennék, a fizikát inkább elkerülném. Gondolkodtam pénzügy-számvitel karon, mert mondjuk közgadaságiba járok most is, de nagy semmit nem tanítanak itt mondjuk....

meg igazából a külkereskedelmen is gondolkodtam, de ahoz 2 nyelvvizsga kéne, két nyelvet tanulok de csak az egyik megy.

Meg amúy nem vagyok az a nagyon beszélgetős típus :D

Szóval csak arra lennék kíváncsi milyen szakokat ajánlanátok:D Mielőtt azt mondanátok hogy nincs elképzelésem van, csak kíváncsi vagyok hogy mások mit ajánlanának egy jó matekosnak. Iskolámban matektanárnak akarnak küldeni, mert amugy is egyre kevesebb matektanár van, de engem annyira nem vonz a tanári szakma, mert egy idő után engem a sok kisgyerek kikészítene :D



2016. febr. 6. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha agyon akarod keresni magad, akkor programozó.
2016. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
alkalmazott közgazdaságtan, pénzügy és számvitel, gazdasági informatikus, programtervező informatikus
2016. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
ELTE matematikus, mert úgy látom a többi matekhoz kapcsolódó ágazatokat mind kilőtted (műszaki, gazdasági)
2016. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Prog.infó
2016. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Gazdaság- és pénzügy matematikai elemzés (félig matek szak, félig gazdasági)
2016. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
ELTE matematika vagy proginfó. Vagy ahogy az utolsó írta, a gazdaságmatematikai szak. Esetleg alkalmazott közgazdaságtan, itt is sok matek van.
2016. febr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
programtervező informatikus
2016. febr. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!