Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatikából lehetséges jó...

Informatikából lehetséges jó közép érettségit tennem? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Már évek óta nrm tanulok informatikát, nem járok faktra se, de most eldöntöttem, hogy abból is akarok érettségizni. Természetesen értek az alapokhoz, ismerem a számítógépet... és tanulni is hajlandó vagyok. Így van még esélyem megírni az idei informatika közép érettségit? Hol/hogy tudok rá készülni? Van erre valami weblap?
2016. febr. 7. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Informatikából kőnnyű közepet tenni. Annyit csinálj meg, hogy az összes korábbi érettségi feladatokat csináld meg.Az oktatas.hu oldalon vannak naz előző éviek, a megoldásokkal együtt.
2016. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen. Tavaly tettem előrehozottat, úgy, hogy addig a három évben órán csak a tanár magánéletéről volt szó, amit tudtam, azt általános iskolából hoztam.

Igen, az előző évek feladatait kell megoldani, a tételek pedig annyira nem bonyolultak, nem kellett sokat tanulnom, gyakran elég hozzájuk egy alap tudás.

2016. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az emelt se egy nagy durranás, a közép meg főleg.

Kezd el csinálni sorba az előző évi feladatsorokat. Lehet eleinte döcögősen fog menni (rá kell keresni, mit hogyan tudsz megcsinálni stb), de egy sablonra épül az összes. Így pár feladatsor után már javulni fog a dolog.

2016. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis szorgalmad, akár még egy sima 5-öst is meg lehet csinálni.
2016. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!