Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Élelmiszermérnöki vagy mechatr...

B. Elek kérdése:

Élelmiszermérnöki vagy mechatronikai mérnöki? (SZTE)

Figyelt kérdés
Melyikkel könnyebb elhelyezkedni belföldön vagy akár külföldön?

2016. febr. 8. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mechatronikával talán könnyebb, de nehezebb is elvégezni. Egyébként egyik sem könnyű szak.
2016. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A két szakban csak annyi a közös, hogy mérnök... Hogyhogy pont ez a kettő érdekel?
2016. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Többen is mondták hogy az élelmiszermérnöki képzés egész jó itt Szegeden és érdekelne is, de mivel gépészes voltam így attól félek hogy a kémia és biológia nem annyira menne.

A mechatronikai mérnök jobban pedig érdekelne, de mivel új képzés , így nem nagyon van tapasztalat.

2016. febr. 8. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte teljes mértékben ugyan azok a fő tárgyak mechatronikán mint gépészen. Ugyan az a matek és mechanika kell. Végén lesznek más tárgyakban eltérések.
2016. febr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ha gépészen vagy, akkor mechatronikát ajánlom, én is gépészen vagyok és arra megyek. Abszolút a mechatronika a jövő, nem nyúlsz mellé ha szereted.
2016. febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mechatronikai mérnökit ajánlok én is, talán az összes alapszak közül itt várható a legmagasabb várható kezdőfizetés, és ahogy írod,jobban is érdekelne. Ráadásul tényleg az egyik legjobb műszaki terület, az energetika sem ennyire biztos, hogy keresett lesz, mint aki itt végez.
2016. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:) Akkor a mechatronikát jelölöm meg elsőnek.
2016. febr. 11. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!