Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszerész-hallgatók!...

Gyógyszerész-hallgatók! Hányan buknak ki?

Figyelt kérdés

Hányan kezdtetek, hányan fejezetétek be? Vagy eddig hányan hagyták ott?

Arra gondoltam gyógyszerész leszek, de nem tudom bírnám-e, ezért kérdezem.



2016. febr. 6. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan középmezőnyben van.., nem buknak ki nagyon sokan, de akit kevésbé érdeke első-második félév után lépnek. Egyébként te is tehetsz így, ha az első 2 félév nagyon gyengén megy, akkor kiiratkozhatsz, nem lesz visszafizetési kötelezettséged sem, természetesen azt kívánom, hogy menjen! Aki bejár amire csak lehet pluszba tanul és érdekli is, azok általában el is végezik, ráadásul csúszás nélkül. Sok sikert neked is! :)
2016. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. febr. 6. 23:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


100-an és kevesebb mint 20-an fejezték be 5 év alatt. Ilyen is van.

De én ezzel a kérdéssel nem is foglalkoznék, hanem a céllal, hogy akarok-e gyógyszerész lenni, vagy sem.

Rohadtul nehéz, szanaszét szívatják az embert. Rengeteg áldozatot kell hozni, és rengeteg lemondással jár.

Az, hogy ki - mikor - miből csúszik, nem lehet előre megtippelni.

Kb. 20 ember hagyta ott - de nem lett jobb utána nekik.

2016. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De hányadéven buknak ki legtöbben?
2016. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Harmadéven?
2016. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármikor meg lehet bukni. Ez abszolút kiszámíthatatlan.
2016. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!