Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hallottam egy olyat, miszerint...

Hallottam egy olyat, miszerint 25 éves koromig ingyen tanulhatok nappali tagozaton. Ilyen tényleg van?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 18 évesen abbahagytam a sulit, mert akkor még marha éretlen voltam, ráadásul abszolút nem is érdekelt a dolog, meg 11.-ben meg is buktam ezért újra kellett járnom, meg a szokásos, tudjátok. Egyszóval hülye voltam és elb*sztam a dolgot.

1 hónapja töltöttem be a húszat, és most értem el csak arra a pontra ahol felfogtam hogy teljesen elbarmoltam az egész életem egy hülye álom miatt, amit azóta sem tudtam megvalósítani és amúgy sincs rá reális esély, és mivel már én is látom hogy nyílegyenesen robogok a nagy semmi felé ezért szeretném megváltoztatni az életem, és ehhez úgy gondolom az első pont az lenne hogy leérettségizzek.

Nem küzdök tanulási nehézségekkel vagy ilyesmi, semmi ilyen problémám nem volt sohasem, csak szimplán lusta voltam tanulni, meg mivel nem is érdekelt a dolog így tényleg csak annyit csináltam hogy bejártam a suliba, aztán annyi. Nem voltam túl aktív.

Na, de ennyit a háttérdolgokról.

Szóval érdekelne hogy 25 éves korig tényleg lehet-e tanulni, vagy van valami más lehetőség arra hogy érettségit szerezzek?



2016. febr. 9. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz.
2016. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. febr. 9. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!