Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik föiskola / egyetem...

Melyik föiskola / egyetem lenne a megfelelö számomra?

Figyelt kérdés

középiskolám elektroműszerész ! de matekbol nem vagyok valami génius és nem is értségizek belöle a középiskolai matekot egy 3-asra ki tudom izzadni :D Nos bármien szak érdekelne ami szerintetek jo és ha elvégzem biztos megélhetést tudok biztositani magamnak akkár itthon akkár kűlföldön .

tantárgyak amiböl éretségizem : Magyar , Angol , Szlovák , Elektronikai tantárgyak és gyakorlat (nem feltétlenűl árammal kapcsolatos szakok érdekelnek)

u.i. én elönyben részesitem a PHD-s doktori képzéseket !!!

A válaszokat elöre is köszönöm :-))))


2008. szept. 18. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
mért mi ajánljunk neked sulit? Rengeteg jó szak van,amiből jól meg lehet élni,illetve abból is,amelyikből nem...a kérdés csak az hogy Téged mi érdekel??? Érettségi tájt én sem tudtam eldönteni h mi legyek,belekezdtem többmindenbe és most,26 évesen jöttem rá arra,mi szeretnék lenni! Felvételiztem,felvettek és most én vagyok a világ legboldogabb embere!! :) ezt csak azért irom,mert ghidd el,ha mások ajánlanak nelked vmit,és azt elkezded,de esetleg nem tetszik,akkor azt a személyt fogod átkozni,aki ezt tanácsolta neked. Lehet hogy időigényesebb,de mindenképp a saját választásod legyen,amit majd tanulnni fogsz!Segitségként menj el pályaválasztási tanácsadóba,ott még azt is meg tudod nézni,hogy a képességeidhez milyen szakmák illenek! Illetve vannak könyvek is arról Pl. szakmák könyve c.könyv a Libriben ahol leirják hogy milyen szakmához mi kell illetve mennyit keres stb...Ezen énis átmentem ,és sikerült a legtesthezállóbbat kiválasztani! Sok sikert! Ha bármiben tudok segiteni,szólj! :)
2008. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!