Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ezek tudatában...

Szerintetek ezek tudatában mennyire érné meg felvennem még egy fakultativ tantárgyat egyetemnél?

Figyelt kérdés

Másodéves hallgató vagyok közgazdasági egyetemen, és a következő félévre megadták nekünk a lehetőséget, hogy egy szakot (az angol szaktól) felvehetünk fakultativ tantárgyként. Én eredetileg kommunikáció és médiatudomány szakra mentem volna Debrecenbe, de nem jött össze...

Most lehetőségem lenne "Film and media studies, scriptwiring" tárgyat felvegyek erre a félévre, főképp hogy inkább gyakorlati mint elméleti. És főképp hogy angolul lenne, még fel is dobná kicsit a szürke hétköznapokat, ragadna rám egy kis angol. Heti két óra lenne, az egyik délután, másik délelőtt.

Na és most jön a kontra: dolgozom. Az oké, hogy part-time-ban és nagyon flexibilis időpontokban, de azért mégsem akarok nagyon kiesni a munkából sem a sok hiányzásommal. Tehát ez az egyetlen kontrám az egészben, hogy igy mégkevesebb időm lesz.


Nem tudom, mi tévő legyek, egyenlőre gondolkozom, de nagyon csábitó ez a tárgy.



2016. febr. 10. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól, mert érdekes a címe, simán lehet egy unalmas, rossz tárgy.
2016. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kértem róla több infót (azaza mik szerepelnek az órában stb), mennyire gyakorlati, és ezek alapján vettem csakis fontolóba... Ezek alapján nagyon bejön, gyakorlaton van a hangsúly.

Csak a döntés a nehéz, hogy tudnám-e csinálni vagy sem...

2016. febr. 10. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!