Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kodolányi János Főiskola -...

Kodolányi János Főiskola - Televíziós műsorkészítő?

Figyelt kérdés
Tovább tanulás céljából érdekelne a Kodolányi János Főiskola és azon belül is a Televíziós műsorkészítő szak. Nem tudom vannak e itt olyanok akik ezen a főiskolán végeztek esetlég még ezen a szakon is, mert érdekelne, hogy milyen ez a főiskola milyen az oktatás milyen a színvonal. Az az igazság, hogy levelezőn szeretném a szakot elvégezni és tudni szeretném, hogy a pénzért amit kiadok érte megfelelő környezetben, felszereltségű, szaktudású tanároktól tudom elsajátítani a tudást. Akinek esetleg van némi tapasztalata az iskolával kapcsolatosan azt kérem ossza meg velem.

2016. febr. 13. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat elmond a szakról hogy ott tanít Máté Krisztina. Én spirtkommunikátort végeztem el levelezőn és mindennel meg voltam elégedve. Jobban mint most egy másik egyetemen. A Kodolányin sokkal jobb volt az oktatásszervezés és az oktatás színvonala. En most marketing területen helyezkedtem el, tehát el lehet vele, de rajtad is áll, hogy mennyire jó a fellépésed.
2016. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én jelenleg oda járok. Meg vagyok vele elégedve, de a levelezőt annyira nem ajánlom, mert azzal nem tudod annyira elsajátítani a gyakorlati tárgyakat.
2018. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!