Amin mostanában kezdtem gondolkodni, amit úgy érzem kedvelnék, az a pszichológia. Ezzel kapcsolatban kérek segítséget: mi szükséges a felvételihez, van-e valamiféle felvételi vizsga, etcetera. Egy mondatban: Hogyan tanulhatnék pszichológiát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó érettségik nyelvvizsgával, a felvi.hu, a ponthatárok elég magasak amugy...
2012. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Hát, középfokú nyelvvizsga már megvan, most nyáron megyek a felsőért. Érettségi... Hát, most még belehúzok majd az éven a tanulásba, de rendesen... Egyenlőre köbö 4-es tanuló vagyok.
2012. jún. 25. 17:59
 4/9 anonim válasza:
a 4es nem elég..én ELTE-PPK-ra járok, tavaly vettek fel 470 ponttal. húzz bele..
2012. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, abban azért biztos voltam, hogy a 4-es nem elég... :S Azért is mondtam, hogy egyenlőre ennyire tudtam javítani, de előttem van még egy tanév, meg az érettségik, ezalatt próbálok majd meg(vagyis inkább fogok!) tényleg belehúzni. Nem szeretném, hogy elússzon a vágyam...

UNIDEB-re azért 470-nél kevesebbel is felveszik az embert, remélem...

2012. jún. 28. 17:08
 6/9 anonim ***** válasza:
470 ponthatár kamu...
2012. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Legutóbbi válasz adó: Szerinted több, vagy kevesebb? (Bízom benne, hogy az utóbbi :) )
2012. júl. 3. 15:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt vannak a tavalyi ponthatárok,sehol nem volt 470

[link]

2012. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a válaszadónak volt 470 pontja, nem azt jelenti, hogy annyi a ponthatár :) 450 körül szokott lenni, ha jól tudom, vagy picit kevesebb.
2012. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!