Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha mindenképpen Pestre szeretn...

Ha mindenképpen Pestre szeretnék menni tovabbtanulni egyetemre, akkor van értelme megjelölni Győri sulit? Vagy csak rosszul ereznem magam ott?

Figyelt kérdés
Es ha nem vesznek fel pestre, akkor kihagynek egy evet. Mert ugye pesten ahova szeretnek menni ott kicsit magasabb a ponthatar. De viszont gyorben ugyanarra a szakra csak 280 volt tavaly a hatar, amit siman elerek, es felvennének. Pestre 343 volt, ami kicsit necces lesz, mert ugye nem emeltezek. Ha kihagynek 1 evet, akkor jovore emelteznék és bekerulnék.

2016. febr. 14. 09:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Gondolom, idén nem emelkednek a ponthatarok szamottevoen. Maximum plusz minusz 10 pont.
2016. febr. 14. 09:49
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Hát, ha mindenképp Pestre mennél egyetemre, akkor valóban nem sok értelme van győri sulit megjelölni, de győri egyetemnek sem látom sok értelmét.

Egyébként nem egészen értem a ragaszkodást, mert Budán is vannak jó egyetemek, sőt, lehet, hogy Budapesten kívül is tudod ugyanazt a szakot minőségi formában tanulni, bár nem írtad, mi volna az.

2016. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mérnökinformatika.
2016. febr. 14. 10:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Budapestet akartam írni. Szoval Budát is beleertve. Csak nalunk igy szokas mondani.
2016. febr. 14. 10:27
 5/12 A kérdező kommentje:
Óbudait és a Pázmányt jelölném. BME-re nem lenne eleg pontom. Győrben pedig a Széchenyi István egyetem johet szóba. Oda ugye kevesebb volt a ponthatar is. De Gyorbe nem nagyon szeretnek menni.
2016. febr. 14. 10:29
 6/12 A kérdező kommentje:
Budapesten pedig nincsen más suli, ahol erre a szakra tudnék menni.
2016. febr. 14. 10:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, Veszprémben sem rossz ez a szak.
2016. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom. Oda is mennék, csak ott tavaly még magasabb 365 korul volt a ponthatar....
2016. febr. 14. 11:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább hagyj ki egy évet, emeltezz matekból, meg amiből kell, mert ilyen kevés ponttal nem fogod sokáig húzni, ha még az alapok sincsenek meg...
2016. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az alapok meglesznek ha a középszint annak számít.
2016. febr. 14. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!