Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felek hogy nem vesznek fel....

Felek hogy nem vesznek fel. Rettenetesen nagyon felek! Mi lesz?

Figyelt kérdés

Ahova jelentkeztem,ott alkalmassagi vizsgan talalkoztam azokkal akik szinten erre a szakra adtak be elsokent a jelentkezesuket. Nem eleg hogy ok 4 vagy 5 eves gimikben tanulnak, van nyelvvizsgajuk, es emelt erettsegit is tesznek...

En itt allok, 2 eves erettsegi felkeszito utan, ami nem a legszerencsesebb mert ossze van suritve az anyag, es felek hogy elbukok es nem sikerul a 80%...

Rendesen gorcsben van a gyomrom.

Tervezek egy nyelvvizsgat aprilis najus kornyekere de ez nem tudom mennyit fog segiteni ennyi okos ember kozott.

1 honapja irtam egy magyar erettsegit ami 83%-os lett, nem teg pedig angolt irtam ami 76 korul, de irtora felek..

Mit tegyek?!

2 honapom van....


2016. febr. 17. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én megértelek, de ma már feltetted ezt a kérdést...

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


Már akkor is írtam, hogy ne aggódj! A ponthatárok kiírása még nagyon messze van, addig felőrlöd magad. Ha majrézol, azzal csak a saját felkészülésedet teszed tönkre, mert nem tudsz rendesen koncentrálni. Abból kell a legtöbbet kihoznod, ami van. Amin meg nem tudsz változtatni, azon kár agyalni.

Drukkolok neked:)

2016. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy tanítói szaktól félsz? Na ne röhögtess! Emelt érettségivel nem tanítónak akarnak menni!

Mit tegyél? Tanulj! És ne rettegj, mert ilyen kóros önbizalomhiánnyal sose leszel jó pedagógus!

2016. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hat pedig de!!

Tanitoira akarnak menni!

Es ezt nem ertem hogy az ilyen okos mert nem orvosnak meg vagy barmi masnak...

2016. febr. 17. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
a mi osztályunkból is emelt magyarral mennek tanítói szakra természetesen gimiből és 1nyelvvizsgával, és ők is 4-5ös tanulók, szóval annyira ez nem rendkívüli
2016. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Es ok hova mennek?!

Melyik egyetemre?...

2016. márc. 14. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!