SZE Győr vagy SZTE Szeged?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A napokban véglegesítettem a jelentkezésemet a fent említett két egyetemre mind két esetben kereskedelem és marketing [kereskedelmi logisztika] felnőttképzést jelöltem első helyen.


Érdeklődni szeretnék, hogy szerintetek melyik Egyetemen jobb a tanítás, melyik a színvonalasabb illetve milyen a társasági élet?


A válaszokat előre is köszönöm!


2016. febr. 18. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

szia:)

én SZTE-n vagyok. gtk-n. a társasági élet szerintem olyan,h te alakítod. vannak nyugisabb,bulisabb körök is. szórakozásra sok a lehetőség,hetente bulik,helyek is jók.

a tanárok tanítási színvonala változó , véleményem szerint.

vannak kiemelkedően jó tanítási,előadási készségekkel rendelkező tanárok , én speciel őket keresem folyamatosan,h náluk legyenek óráim,mert kiábrándító,ha mondjuk egy 20 éves vki bejön tanítani...sajnos megesik,h gyakvezető pl egy phd-s hallgató,és ő tart gyakot.

színvonalat azért nehéz megítélni,mert nincs másik sulival összehasonlítási alapom,de úgy összességében szerintem olyan közepes. persze,ha már kiválasztotta ezt az ember,h elkezdi,és be is fejezi ,akkor arra kell törekedni,h úgymond magunkat menedzseljük, kurzusok felvétele , érdemi órák látogatása, rajtad múlik.


A győriről nincs infóm :D . szóval ennyi.

2016. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is SZTE GTK-s vagyok és alapvetően egyetértek az előttem szólóval. Annyival kiegészíteném, hogy szerintem nem feltétlen baj, hogy egy huszon éves phd-s jön be tanítani, mert ott is vannak, akik nagyon jók és felkészültek, az idősebb tanárok között pedig olyanok akik borzalmasak. Illetve Szeged nagyon egyetemista barát város, sok programmal, ilyen szempontból szerintem Győrnél biztos jobb, persze nekem sincs összehasonlítási alapom. :D
2016. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze vannak jok is a phd a gyakvezetok kozott, pl Dekany Tomi. Nem tudom ,ismered-e . Viszont az mar nekem ugymond egyeni igenyem lenne,hogy olyanoknak az orajan uljek,akiknek van tapasztalata,igy meglatszik a beszed teren ,eloadasban. Pl most makro gyakot sikerult felvenni egy olyan nohoz ( nem nevezem meg,csak nem illik..:D) aki egyaltalan semmi pluszt nem ad ahhoz,mimt ha egy hallgato levetitene az anyagot es felolvasna. Es igen gyakvezeto,nem eloadadt tart ..hst ez van :D .

All in all...ezert nem mondanam ,h ki kellene hagyni a Szte Gtk -t. Tanarnak indulok biztos mindenhol vannak..szoval mondenhol szivhat a hallgato veluk.

2016. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!