Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 7. -edik osztályban jó a...

7. -edik osztályban jó a 4,3-as átlag?

Figyelt kérdés
Új tantárgyak stb.,csak most így félév után kicsit rontottam a jegyeken,kezdem ,,unni" a tanulást és jön a lustulás stb. Van okom aggódni ilyen korán a továbbtanulással kapcsolatban? :D Nem vagyok rosszképességű gyerek,csak néha-néha lusta.
2016. febr. 18. 22:01
 1/4 anonim válasza:
64%
Szerintem rohadt jó! :D
2016. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rossz.

Ha elitgimnáziumba, vagy minimum egy középerősbe akarsz menni, akkor nagyon rossz.

Igazából, ha pont azok mennének egyetemre, akik általánosban kitűnőek (ami nyilván nem így van), akkor körülbelül ugyanannyi ember végezne egyetemet, mint most.

Viszont, ha szakmát akarsz tanulni, vagy csak egy gyengébb iskolában érettségit szerezni... akkor jó.

2016. febr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
átlagos, nem jó, de nem is rossz.
2016. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Az osztályomból a fiúk közül nekem van a legjobb átlagom,sok lánynál is jobb,soknak 3,3 - 3,4. A Pálfyt néztem ki sulinak hogy oda kéne. Szerintetek optimális választás vagy még mehetne valami erősebb?
2016. febr. 29. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!