Laboratóriumi technikus képzésről valaki mesélne nekem?

Figyelt kérdés

Láttam már néhány kérdét erről kiírva, de szeretnék egy kicsit frissebb információt is kapni róla.

Megéri ennek tanulni? Eltudok vele helyezkedni itthon vagy esetleg külföldön? Hol kaphatok ilyen végzettséggel munkát? Vagy esetleg egy vegyipari technikusnak jobbak a lehetőségei?

Ha valaki érdemi információval tudna szolgálni azt nagyon megköszönném :)



2016. febr. 23. 18:31
 1/2 GiliMumus válasza:
100%
Nekem élelmiszeranalitikai végzettségem van. A technikusi vizsgát már munka mellett tettem le. Persze ez nagyon régen történt. Most, amikor az élelmiszeripar szinte megszűnt,legalábbis lakóhelyem környékén, az elhelyezkedés nem könnyű. Persze, ha valakiben irányítói "véna" van, művezetőnek, stb. felvehetik. Vegyipari területen több a lehetőség. Pl. gyógyszergyártásban, stb.
2016. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. márc. 22. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!