Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az idén már lekéstem a jelentk...

Az idén már lekéstem a jelentkezést a fősulira?

Figyelt kérdés
2016. február 15-ig lehetett jelentkezni csak? Azaz jövőre próbálhatom csak meg újra? : (
2016. febr. 24. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen, a határidő az ilyen...
2016. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen, lekésted, nem tudsz semmit sem tenni! Majd jövőre!
2016. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ezt sajnos lekésted. Hová szerettél volna jelentkezni?
2016. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A ponthatárok kihirdetése után még meghirdetnek pár szakot pótfelvételin, ahol nem teltek be a helyek. Csak sajnos ezek a szakok mindig költségtérítésesek, és nem is a legjobbak, tényleg csak a maradék...de szerencsével ki lehet fogni.
2016. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, tudom, a határidő ilyen : ) Az "isteni" sugallat meg másmilyen. Most jött : ) Andragógia szakra szerettem volna jelentkezni. De majd jövőre, addig megteremtem a feltételeket is. Köszi még egyszer a válaszokat! : )
2016. febr. 24. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Andragógia szakra nehéz bejutni államira, oda még lehet jelentkezni pótfelvételivel és, ahogy írták költségtérítésesre. Bár az andragógia most alakult át egy sokkal hasznosabb emberi erőforrások szakká. Talán érdemesebb már ezt választani, de ebbe nem akarok beleszólni. A lényeg, hogy még lehet jelentkezni költségtérítésesre. :)
2016. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!