Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kéne csinálom a jövőben?

Mit kéne csinálom a jövőben?

Figyelt kérdés
16/l vagyok, gimnazista. Nemsokára faktot kell választanunk ami 2tantargyat jelent emelt óraszamban. Mindigis állatorvos akartam lenni, de rájottem hogy utálom a kémiat és hát az eléggé kéne hozzá. Szóval abban szeretnék segítséget kérni hogy mit ajánlotok, mi legyek. A biológiát imádom ,és megy is. A földrajz is megy de azt annyira nem szeretem de könnyen megy a megtanulása. Más tantárgyakat nem szeretek. Nem vagyok jó sem matekból sem fizikából. Segítsetek légyszi hogy milyen munkák vannak amik jól fizetnek, változatosak és főként biológiaval foglalkoznak(esetleg földrajz,de inkább ne),és hogy milyen faktot ajánlotok. Köszönöm szépen előre is:3 :)

2016. febr. 25. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Az agrár szakok nem érdekelnek?

[link]

2016. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valamennyi matek, kémia, fizika kell a legtöbb természettudományi szakon, de ha hajlandó vagy eleget tanulni rájuk akkor túlélhetőek. Logikusnak tűnik a biológia szak a számodra, de ott is van bevezető szinten matek és fizika, kémia meg valamennyivel bővebben.


Ezek a tárgyak nem megkerülhetőek ha ez a terület érdekel. Én a helyedben a két fakultációnak a kémiát és a matekot választanám, hogy felhozzam magam, és akkor talán kicsit kevésbé lenne nehéz az egyetemen belejönni az ottani matekba és kémiába.

2016. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyelvekkel hogy állsz? Ha nem tudsz mit kitalálni, és azért megy az angol, akkor érdemes lehet azt választani a biosz mellé másik faktnak, mert az elég hasznos.
2016. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!