Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek 4-5 év múlva...

Szerintetek 4-5 év múlva érdemes lenne BME Energetika szakra felvételizni, vagy inkább felvételizzek gépészmérnökire? Melyik lesz a jövőben keresettebb szak?

Figyelt kérdés

Mindkettő érdekel,tehát a fizikának mindegyik része,talán a villamosmérnöki annyira nem.

De szerintetek érdemes lenne felvételizni ilyen szakra 4-5 év múlva? Ha minden jól menne,akkor kb 10 év múlva lenne állásom.



2016. jan. 14. 21:02
 1/5 Kermart válasza:
100%
Arra menj amelyik jobban érdekel, mind a kettő nagyon keresett most is és 4-5 év múlva is az lesz.
2016. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

rendben

köszönöm szépen

2016. jan. 15. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne mindkettőre jelentkezni, de ráérsz még izgulni ezen, nyugi. :) Gimi elején még teljesen máshova akartam egyetemre menni, most meg mérnökként végzek nem sokára. Szóval sokat változik az ember ennyi idő alatt.


Tanulj jól és nem lesz gondod ezzel.

2016. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben,persze mindkettőt megjelölöm csak azért kérdeztem,hohy érdemes-e vagy nem lesz rá akkora kereset.
2016. jan. 16. 07:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy rosszul írtam,mert az energetika is gépészmérnökin van,én az általános gépészmérnöki karra gondoltam.
2016. jan. 16. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!