Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2 év alatt össze lehet hozni?

Saethon kérdése:

2 év alatt össze lehet hozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok 10.es és jövőre 2 fakultációt fel kell vennem! Biológiára és kémiára gondoltam mivel abból kéne emelt szintű. Arra lennék kiváncsi, hogy ezeket 2 év alatt meglehet rendesen tanulni? A mostani tudásom nem a tökéletes mert eddig csak lógtam a levegőben, nem tudtam, hogy mi legyen. 4-es körül voltam mindig is. Sikerülhetne a 80%-ot elérnem? Egy kicsit megvagyok ijedve, hogy nem fog sikerülni és akkor mindent elrontottam :(

2016. febr. 25. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne!

Két év még rengeteg!

Igazából ha valaki csak utolsó évben "kap észbe", de rendesen odateszi magát, akkor egy év alatt is fel lehet rendesen készülni.

2016. febr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, ne ess kétségbe. Én is ennyi idő alatt készültem fel annak idején az emelt bioszra, és 89% lett.
2016. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!